Poznaj najciekawsze funkcje smartwatchy

Smartwatche są stosunkowo nowym wynalazkiem, jednak już teraz zyskały ogromne grono zwolenników, którzy chętnie korzystają z ich rozbudowanej funkcjonalności. Co potrafią takie urządzenia i czy ich możliwości przydadzą Ci się w codziennym życiu? Sprawdź w naszym artykule!

Lokalizowanie pojazdów flotowych – kontrola i bezpieczeństwo

Coraz więcej słyszy się o licznych zaletach monitorowania flot pojazdów firmowych. Z branżowych publikacji, a także wypowiedzi ekspertów na ten temat wychwycić można takie korzyści, jak oszczędność czasu i pieniędzy, automatyzacja pracy czy zwiększenie efektywności. Prawdą jest natomiast, że wszystkie te, zresztą jak najbardziej atrakcyjne, plusy monitoringu samochodów, przyćmiewają nieco kolejną istotną zaletę – bezpieczeństwo.

Malowanie kataforetyczne, czyli jak malować przedmioty metalowe o skomplikowanych kształtach

Przedmioty stalowe, a w szczególności detale stalowe, ocynkowane, aluminiowe lub żeliwne które podatne są na korozję, muszą zostać poddane specjalnemu lakierowaniu. W tym celu coraz częściej wykorzystuje się malowanie kataforetyczne, które zapobiega pojawianiu się rdzy. Jest to jedna z najnowocześniejszych metod zabezpieczania elementów metalowych która wielkimi krokami wkracza w świat przemysłu.

Hala namiotowa i jej praktyczne zastosowanie

Imprezy organizowane w plenerze mają swój urok przebywania na świeżym powietrzu, jednak zła pogoda potrafi zepsuć każdą, nawet najlepiej zorganizowaną imprezę. Wynajem sali jest oczywiście rozwiązaniem, ale czasami organizatorzy muszą być mobilni, a każdorazowe ponoszenie kosztów za użytkowanie powierzchni jest uciążliwe nawet dla dobrze prosperującej agencji eventowej. Co zatem zrobić w przypadku przyjęć wyjazdowych? Otóż rynek oferuje nam idealne rozwiązanie, jakim jest udostępnianie hal namiotowych. Możliwość ologowania, ochrona przed deszczem i nadanie imprezom profesjonalnego charakteru to tylko niektóre z licznych zalet produktu. Hale namiotowe okazały się tak stabilne, że służą jako magazyny czy nawet punkty sprzedażowe.

Dlaczego lepiej mieć własne maszyny rolnicze niż wypożyczone?

Park maszynowy powinien być jednym z priorytetów dla każdego rolnika, chcącego w sposób najbardziej efektywny wykorzystywać uprawianą ziemię. Kombajn, traktor czy podzespoły, których potrzebować będziemy w gospodarstwie, mogą nastręczyć dużo kłopotów jeśli ich nie posiadamy, a zbliża się sezon prowadzenia określonych prac w polu. Trzeba wtedy szybko podejmować niełatwą decyzję: kupić czy wynająć. A jak wypożyczyć, to z wypożyczalni czy od życzliwego sąsiada?

Czyszczenie dna zbiornika wodnego – jak się do tego zabrać?

Zbiorniki czy akweny wodne stanowią nierzadko podstawowy element ogrodu. Jednak utrzymanie ich w czystości nie należy do czynności najprostszych, a co więcej związane jest to z czyszczeniem dna. Z pomocą przybywają producenci nowych technologii które pomagają utrzymywać czystość wody.

Do czego służą wagi przesypowe?

W przemyśle ciężkim często wykorzystuje się materiały sypkie. Ich transport oraz ważenie stanowi nie lada wyzwanie. Z pomocą przychodzą jednak wagi przesypowe, dzięki którym można dokładnie zważyć ilość przenoszonego materiału.