Najnowsze trendy w modzie męskiej

Mężczyźni nie interesują się modą w takim samym stopniu jak kobiety. Jednak z roku na rok przybywa panów, którzy chcą ubierać się zgodnie z trendami. Projektanci poświęcają im coraz więcej uwagi, są też tacy, którzy projektują tylko dla mężczyzn. Poniżej najważniejsze trendy w modzie męskiej w tym sezonie.

Hostessy, czyli kto?

Praca profesjonalnej hostessy nie polega tylko na dobrym prezentowaniu się w wyznaczonym miejscu, ale na czymś o wiele bardziej skomplikowanym. Jej działanie opiera się na niuansach, sugestiach, wzbudzaniu zainteresowania. A to i tak nie wszystko.

Depilacja woskiem? Najlepiej w gabinecie kosmetycznym

Usuwanie zbędnego owłosienia to jeden z kosmetycznych symboli naszych czasów, teraz nie tylko panie na co dzień walczą z tym problemem, ale także panowie postanowili wypowiedzieć wojnę zbędnym włoskom. Mnóstwo osób decyduje się na domowe zabiegi, które nie zawsze są tak skuteczne jak te oferowane przez gabinety kosmetyczne.

Jak przyspieszyć porost włosów?

Choć obecnie prawie każda fryzura, kolor, czy długość włosów jest akceptowana, to często wiele dziewczyn i kobiet próbuje za wszelką cenę je zapuścić. Niestety czasem wydaje się, że włosy wcale nie rosną, a ich stan nie jest zadowalający. Na szczęście jest wiele sposobów, by przyśpieszyć ich porost i jednocześnie je zregenerować.

Odnajdź swój raj na ziemi

Nie jest chyba tajemnicą, że każda kobieta chce wyglądać dobrze, a przede wszystkim tak się czuć. W dobie dzisiejszej pogoni za życiem, ciągłego stresu, biegu, zmęczenia pracą -zapominamy o naszych potrzebach. Warto więc w tym codziennym pędzie odnaleźć chwilę dla siebie i oddać się w ręce profesjonalistów pozwalające sukcesywnie zadbać o nasz wizerunek zewnętrzny.

Zielony cud natury

Odpowiednio zaparzona zielona herbata może postawić na nogi lepiej niż mocna kawa albo wyciszyć, uspokoić i zrelaksować po ciężkim dniu. Ale to nie jej jedyne właściwości. Dużą popularnością cieszą się kosmetyki z jej dodatkiem. Dlaczego? Czy może być źródłem piękna?

Moda na lato 2013

Chociaż pogoda na dworze tego nie zapowiada, ale wielkimi krokami zbliża się do nas lato. Już za 2-3 tygodnie będziemy mieli kalendarzowe lato, dlatego warto już teraz pomyśleć co założyć na siebie by wyglądać stylowo i modnie.

Sprzeciwiając się nowoczesnemu wizerunku mężczyzny

Od dłuższego czasu na rynkach mody panuje trend, by projektować ubrania męskie z większą nutą kobiecości i wprowadzać do niej schematy zazwyczaj zarezerwowane jedynie dla mody damskiej. Jest to popularny nurt, ciągle zyskujący na popularności zwłaszcza wśród młodych mężczyzn. Ale są przecież tacy, którzy nie do końca chcą się dostosowywać do feminizowanego wizerunku mężczyzny.