Categories
Praca i kariera

Wzór listu motywacyjnego – pracownik administracyjny

Przykładowy list motywacyjny dla osoby ubiegającej się o prace na stanowisku pracownika administracyjnego.

   

24.01.2017

Klaudia Maria Judka
ul. Śląska 13m8
25-014 Kielce

Tel:123-456-789

Orange Polska S.A.
ul. Mieszka 1/4
25-014 Kielce

 

 

LIST MOTYWACYJNY

 

 

Szanowni Państwo,

W odpowiedzi na ofertę, jaką dostałam na e-mail, zgłaszam swoją kandydaturę na stanowisko pracownika administracyjnego w dziale nauczania.

Zależy mi na proponowanym stanowisku, ponieważ posiadam już wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku administracja, zdobyte w roku 2016 na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz doświadczenie zawodowe w zakresie wykonywania obowiązków rejestratora medycznego, które ma wiele wspólnego z oferowanym stanowiskiem. Firma Medicover, w której pracowałam specjalizuje się w umawianiu pacjentów do lekarzy i na specjalistyczne badania/ zabiegi oraz w informowaniu/udzielaniu porad medycznych i wysyłaniu próśb, wniosków, promes do konkretnych placówek, w imieniu pacjentów i pracowników szpitali. Ponadto, w okresie wakacyjnym pracowałam jako konsultant telefoniczny w firmie trudniącej się sprzedażą abonamentów telefonicznych i internetowych. Moja chęć zmiany pracy, wiąże się ze zmianą miejsca zamieszkania.

Pragnę nadmienić, iż jestem bardzo zdyscyplinowana, sumienna, odpowiedzialna, rezolutna i otwarta na nowe szkolenia, natomiast punktualność to moje drugie imię. Bardzo dobrze współpracuję w grupie i szybko nawiązuję kontakty. Potrafię sprawnie dopasować się do nowego otoczenia. Zapewniam 100% zaangażowania i wkładu w powierzone zadania.

Chciałabym zaznaczyć także, iż posiadam prawo jazdy kategorii B, dzięki czemu dojazd nie będzie stanowił najmniejszego problemu. Biegle posługuję się językiem angielskim, niemieckim i włoskim. Posiadam międzynarodowy certyfikat językowy, poświadczający umiejętność posługiwania się językami obcymi.

Z przyjemnością zgłoszę się w dogodnym dla Państwa terminie na rozmowę rekrutacyjną.

 

 

Z wyrazami szacunku,
Klaudia Maria Judka

     

Więcej listów motywacyjnych dla wielu zawodów na stronie Praca.fm http://www.praca.fm/kategoria/list-motywacyjny/

24, 01, 2017