Categories
Firma

Wygodne prowadzenie firmy

Jeszcze kilka lat temu proces zarządzania fakturami był zdecydowanie dużo bardziej skomplikowany i czasochłonny niż obecnie. Każdy dokument należało wypisać ręcznie, następnie podpisać, opieczętować i skopiować. Jeden formularz należało wysłać do kontrahenta, a drugi schować do teczki czy segregatora.

Obecnie proces ten jest o wiele łatwiejszy, ponieważ, dzięki zmianie prawa, akceptowane są faktury wystawiane wyłącznie w formie elektronicznej. Można więc swobodnie korzystać z programów i aplikacji służących do generacji faktur elektronicznych. Ponadto, wielkim udogodnieniem było stworzenie internetowych platform do obsługi faktur, dzięki którym możemy kompleksowo zarządzać naszymi dokumentami księgowymi online.

O platformie F4you

F4you jest jedną z platform, które pozwalają nam na efektywne zarządzanie fakturami w naszej firmie.

Obsługa dokumentów księgowych odbywa się online, w przejrzystym panelu. Zaletą tego systemu jest to, że szybko można zaimportować, wystawić i przesłać faktury do kontrahentów. Dzięki temu, elektroniczny obieg dokumentów nie był jeszcze nigdy taki łatwy i szybki, jak obecnie. Jeśli daną fakturę wyślemy kontrahentowi, to automatyczne otrzymamy potwierdzenie jej odczytania oraz informację o akceptacji.

Zaletą tej innowacyjnej platformy jest także możliwość przechowywania faktur w skutecznie zabezpieczonym archiwum elektronicznym. Oczywiście, w razie potrzeby, można także wyeksportować je do programu fakturowo-księgowego. Nie musimy więc inwestować w przestrzeń do przechowywania dokumentów. Nie ma obawy, że jakiś dokument przepadnie nam w gąszczu papierów. Nie musimy też zastanawiać się czy nasz kontrahent odebrał naszą fakturę i czy w związku z tym dostaniemy swoje wynagrodzenie na czas.

Flow4you pozwala nam na pełną kontrolę nad fakturami, dzięki czemu zyskujemy bardzo wiele cennego czasu, który możemy wykorzystać na aktywność w innych obszarach naszej działalności zawodowej. Dzięki takim aplikacjom nie musimy nawet inwestować w księgowość w naszej firmie, ponieważ zarządzanie fakturami jest bardzo proste i z pewnością każdy przedsiębiorca będzie w stanie samodzielnie generować i wysyłać dokumenty księgowe do kontrahentów oraz zarządzać nimi w przejrzystym panelu platformy F4you.

31, 10, 2014