Categories
Biznes

Vabun – perfumowy biznes Roberta Krassowskiego i Radosława Majdana

Robert Krassowski został powołany do Zarządu Grupy MBF, natomiast były bramkarz – Radosław Majdan w ramach wyboru uzupełniającego został mianowany na stanowisko do Rady Nadzorczej MBF Group S.A. Obydwaj Panowie będą pracować nad marką perfum Vabun.

Były bramkarz, dwukrotny Mistrz Polski, reprezentant oraz uczestnik Mistrzostw Świata w Korei i Japonii z 2002 roku – Radosław Majdan został powołany do Rady Nadzorczej MBF Group S.A. Radosław Majdan po zakończeniu kariery piłkarskiej został dyrektorem sportowym, a także rzecznikiem prasowym swojego ostatniego klubu, w którym pełnił rolę bramkarza – Polonii Warszawa. W kolejnych latach tj. 2006 – 2009 Radosław Majdan był radnym Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Dwa lata później po zakończeniu kariery politycznej Majdan stworzył autorską linię perfum – Vabun, a od 2012 roku został ambasadorem marki ubraniowej Pako Lorente. Po zakończeniu kariery piłkarskiej nigdy nie zrezygnował jednak z prawdziwej miłości do piłki nożnej, po dziś dzień jest bowiem cenionym komentatorem sportowym, telewizyjnym, trenerem bramkarzy oraz działaczem piłkarskim. Robert Krassowski został natomiast powołany do Zarządu Grupy MBF.

9 września 2014 roku MBF Group S.A. podpisała trójstronną umowę z dwoma partnerami biznesowymi, tj. osobą fizyczną – Radosławem Majdanem oraz jedną z firmy z branży kosmetycznej i perfumeryjnej. Umowa, która zawiera klauzulę poufności zachowania danych między partnerami została podpisana celem nakreślenia warunków współpracy i rozwoju już istniejącego projektu biznesowego o zasięgu ogólnopolskim. Projekt biznesowy jednego z sygnatariuszy umowy zostanie dokapitalizowany celem jego dalszego rozwoju i ekspansji. Wszelkie informacje o kolejnych etapach realizacji projektu będą ogłaszane przez publikowane informacje prasowe oraz w formie raportów bieżących EBI.

W miesiąc po podpisaniu trójstronnej umowy, tj. 24 października 2014 roku do Rady Nadzorczej MBF Group dołączył Radosław Majdan i Robert Krassowski, który zdaniem Prezesa MBF Group przyczyni się do zawężenia współpracy oraz szybszego rozwoju i ekspansji projektu biznesowego. Efekty współpracy oraz konkretne ustalenia powinny pojawić się wkrótce.

MBF

23, 03, 2015