Categories
Zdrowie i samopoczucie

Świadczenia zdrowotne w służbie zadowolonych klientów

W dzisiejszych czasach dobra jakość udzielanych usług stała się priorytetowym zadaniem każdego przedsiębiorstwa. Wysoki poziom medyczny, organizacyjny oraz etyczne oferowanie świadczeń zdrowotnych przekłada się bowiem na zdrowie, bezpieczeństwo i zaufanie pacjenta, którego życie gra kluczową rolę.

Oczekiwania pacjentów z biegiem lat się zmieniają, w związku z czym jakość świadczonych usług przez wszelkie ośrodki medyczne jest zmienna i podąża za ich potrzebami. Szeroki wachlarz badań laboratoryjnych, dobre wyposażenie diagnostyczne, porady specjalistyczne- a to wszystko w jednym miejscu- staje się dla pacjentów satysfakcjonującą perspektywą. Centrum Medyczne LARMED w Krakowie oferując gamę specjalistycznych usług przez doświadczonych specjalistów otwiera ręce ku potrzebującym pacjentom i w profesjonalny sposób dba o ich zdrowie.

 

Usatysfakcjonowany pacjent to dobra inwestycja

 

Skuteczność, profesjonalizm, pilność, wykazywane zainteresowanie i troska oraz poczucie bezpieczeństwa są oczekiwaniami pacjentów korzystających z usług lekarskich. Kwalifikacje personelu medycznego, a także warunki i atmosfera w jakich te świadczenia się odbywają, składają się na subiektywne odczucie i ocenienie jakości korzystanych przez pacjenta usług. Szybkie, zrozumiałe informacje i porady, poprzez efektywne leczenie z uwzględnieniem możliwości podejmowania decyzji z nim związanych są kluczowymi cząstkami składającymi się na zadowolenie świadczeniobiorców.

2014-07-29 08_45_41-larmed - Szukaj w Google

Szeroki wachlarz świadczonych usług

 

Udoskonalanie i rozwój nowych usług medycznych jest niezbędnymi elementem prawidłowego i właściwego funkcjonowania instytucji. Zainteresowanie klientów innowacyjnymi ofertami na rynku, którzy w trosce o własne życie i zdrowie podejmują w tym celu różne działania jest naturalnym zjawiskiem i zachowaniem. Centrum medyczne LARMED dzięki szerokiej gamie specjalistycznych lekarskich usług, profesjonalnych konsultacji, różnorodnych badań i USG wychodzi naprzeciw wymaganiom pacjenta stawiając go przed wyczerpującym szeregiem możliwości.

Niewątpliwym jest fakt, iż ocena jakości specjalistycznych usług zależy od subiektywnego nastawienia interesantów. Podejście holistyczne do pacjentów, koncentrowanie się na dostępnych działań oraz dostosowywanie placówek do zmieniających się wymagań świadczeniobiorców- staje się przyczyną ich większej satysfakcji oraz znacznego podniesienia skuteczności zakładów opieki medycznej.

29, 07, 2013