Categories
Praca i kariera

Rejestratorka medyczna – list motywacyjny

Przykładowy list motywacyjny dla rejestratorki medycznej:

Warszawa, 12.01.2017

Anna Nowak
ul. Polna 13
65-001 Zielona Góra
tel. 698-345-258

Prywatna Przychodnia Lekarska
MEDICUS
ul. Źródłowa 71
65 – 001 Zielona Góra

 

List motywacyjny

Szanowni Państwo! W odpowiedni na ofertę pracy na stanowisku rejestratorki medycznej, która została zamieszczona na portalu praca.fm w dniu 10.01.2017 roku, chciałabym przedstawić swoją kandydaturę, jednocześnie wyrażając zainteresowanie pracą i dalszym rozwojem na wyżej wymienionym stanowisku.

Wyższe studia na kierunku Turystyka i Rekreacja ukończyłam z wyróżnieniem. Następnie odbyłam kursy specjalistyczne dobrane pod względem ukończonych studiów. Po ich zakończeniu podjęłam od razu pracę jako recepcjonistka w zakładzie medycyny estetycznej. Pozwoliło mi to bardzo dobrze poznać branżę, a także nabrać doświadczenia i pewności w kontaktach z klientami. Jestem osobą bardzo ambitną i sumienną, która nie boi się podejmować nowych wyzwań i nabierać wprawy w interesujących ją kategoriach. Dodatkowo jestem bardzo odporna na stres, co jest zdecydowanym atutem w pracy na stanowisku rejestratorki medycznej. Mogę pracować pod presją czasu, a to mobilizuje mnie do sprawnego działania i stawia przede mną kolejne wyzwania. Decyzje staram się podejmować przemyślanie i pewnie. Jestem osobą rzetelną i dokładną, a praca zmianowa nie będzie dla mnie problemem. Łatwo nawiązuję pozytywne relacje z innymi ludźmi. Lubię pracować w grupie, ale równie dobrze sprawdzam się pracując sama. Doskonała znajomość obsługi komputera i języka angielskiego pomoże mi w pracy na stanowisku, na które aplikuję.

Moim zdaniem, mój profil zawodowy jest idealnie dopasowany do wymagań, które zostały zamieszczone w ofercie pracy. Wobec tego proszę o spotkanie i możliwość zaprezentowania mojej osoby na rozmowie kwalifikacyjnej.

 

 

Z poważaniem
Anna Nowak

 

 

 

Więcej gotowych listów motywacyjnych dla wielu zawodów w portalu Praca.fm – http://www.praca.fm/kategoria/list-motywacyjny/

14, 01, 2017