Categories
Społeczeństwo

Prezenty do mieszkania dla Młodej Pary

W poszukiwaniu odpowiednich upominków dla Młodej Pary najczęściej decydujemy się na te, które przeznaczone są do wspólnego mieszkania. Jednak oprócz żelazek, blenderów czy ręczników do dyspozycji jest także znacznie więcej ciekawych pomysłów!

Chociaż dzisiaj wielu narzeczonych planujących ślub decyduje się na zamieszczenie w swoich zaproszeniach informacji o tym, że chcieliby otrzymać pieniądze zamiast zwykłych upominków. Są jednak i tacy narzeczeni, którzy chcą otrzymać niespodziankę i w związku z tym nie polecają gościom tego, co chcieliby otrzymać. W takiej sytuacji upominki do domu są najbardziej popularne. Na co warto zdecydować się w takiej sytuacji?

 

prezent-slub

 

Kieliszki i karafka z grawerunkiem

To naprawdę oryginalny upominek dla każdego, kto szuka wyśmienitych oryginalnych pomysłów na prezent. Kieliszki i kafarka do kompletu wykończone grawerunkiem z inicjałami Pary Młodej to będą unikatowym prezentem – pamiątką z okazji ślubu. Można kupić je w wielu wariantach do wyboru, na przykład oferuje je sklep mygiftdna.pl.

Pachnące świece

To uniwersalny upominek do domu. W sklepach można znaleźć dzisiaj mnóstwo pięknych świec o wyjątkowych zapachach, które wyglądają oryginalnie i wprowadzają do wnętrz przytulną atmosferę. Mogą pachnięć jak ciasteczka lub wiatr nad morzem – jest w czym przebierać!

 

Wałek grawerowany do ciasta

To prezent nie tylko dla pani domu. Taki wałek do ciasta może posłużyć do przygotowywania wyśmienitych ciasteczek, które wyglądają naprawdę oryginalnie. Do wyboru są między innymi wałki ze wzorkami w kwiatki, gwiazdki czy koty. Można też kupić wałek personalizowany z imieniem osoby, która ma go otrzymać. Takie wałki ma też sklep mygiftdna.pl.

Mapa podróży

To z kolei ciekawa propozycja dla osób lubiących wyjazdy do różnych zakątków kraju i świata. Mapa tego rodzaju może mieć formę zdrapki lub też może być wykonana z solidnego papieru pozwalającego na umieszczanie na nim pinezek z zaznaczeniem, w których krajach już się było, a do których planuje się pojechać.

Kubki dla Pary Młodej

Podobnie jak kieliszki, można kupić je także z personalizacją, na przykład mogą mieć napisy „Najlepszy mąż” i „Najlepsza żona” z imionami osób, które je otrzymały. Takie wyjątkowe kubki na pewno będą piękną ozdobą w domu, ale również idealnym dodatkiem na wspólne śniadania.

28, 10, 2016