Categories
Praca i kariera

Podanie o pracę na kopalnie

Wzór podania o pracę na kopalnie.

Hołubki Duże, 30 maja 2018 r.

Tadeusz Świętajno

Ul. Dzielna 75

15-115 Hołubki Duże

                                                                                 Kopalnia Węgla „Murzynek” w Hołubkach Dużych

Dział Kadr

                                                                                  Ul. Rzeczna 27

                                                                                  15-115 Hołubki Duże

 

Podanie o pracę

Proszę o przyjęcie mnie do pracy na stanowisko górnik kopalni podziemnej w Kopalni Węgla „Murzynek” w Hołubkach Dużych. O naborze dowiedziałem się od mojego ojca, który jest Państwa pracownikiem.

Nie mam doświadczenia zawodowego. Jestem tegorocznym absolwentem Szkoły Technicznej w Bogdanku, którą ukończyłem z wynikiem dobrym. Praca na kopalni to zawsze było moje marzeniem. Pochodzę z górniczej rodziny z tradycjami. Wiem, na czym ona polega, wiem, że jest bardzo ciężka, ale się jej nie boję.

Mam bardzo dobry stan zdrowia (załączam wyniki przebytych w zeszłym miesiącu badań lekarskich). Jako członek Ochotniczej Straży Pożarnej brałem udział w wielu szkoleniach w trudnych warunkach. Nie mam klaustrofobii – w ciemny, zamkniętych pomieszczeniach nie czuję lęku. W stresowych sytuacjach jestem opanowany i zdecydowany (np. podczas szkolenia wschodziliśmy do zadymionego czy płonącego pomieszczenia. To sprawiało, że byłem bardziej skupiony). Do podania załączam opinię komendanta na mój temat.

Moim atutem jest na pewno siła fizyczna. Od 5 lat regularnie uprawiam siłową dyscyplinę sportu – kettlebell hardstyle. Polega ona na systematycznym, mocnym zwiększaniu siły mięśni. Od dwóch lat należę do grona mistrzów w Polsce. Myślę, że zdobyta siła przyda mi się w wykonywaniu obowiązków w kopalni.

Mimo młodego wieku jestem osobą spokojną i zdyscyplinowaną. Umiem pracować w grupie i podporządkować się wydanym rozkazom. Jestem też dyspozycyjny.

Mam nadzieję, że moja kandydatura zostanie rozpatrzona pozytywnie. Z przyjemnością przyjmę zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną.

 

 

Z poważaniem,

Tadeusz Świętajno

 

Żrodło: podanieoprace.pl – gotowe wzory podań o pracę

14, 08, 2018