Categories
Praca i kariera

Podanie o pracę – kosmetyczka

Wzór podania o pracę na stanowisko kosmetyczki

kosmetyczka

Wrocław, 07.11.2017

 

 

Marta Błażejska
ul. Bema 133/4

03-333 Wrocław
Tel: 704-704-704

[email protected]

Pani Edyta Fresze

ul. Krasowiecka 150

03-334 Wrocław

 

Podanie o pracę

 

 

 

Szanowni Pani,

 

W związku z ogłoszeniem, które zostało przez Panią opublikowane w „Time to beauty”, pozwolę sobie zaproponować moją aplikację na posadę kosmetyczki w Pani salonie.

Od zawsze interesowałam się tajnikami urody, więc jeszcze w liceum postanowiłam pójść na studia, podczas których mogłabym zdobyć wiedzę z tego obszaru. Po maturze zdecydowałam się wybrać kosmetologię na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

W trakcie pięcioletniej edukacji, odbyłam kilka stażów, między innymi w klinice profesora Kosowskiego w Łodzi czy studiu urody Anny Walewskiej. Ukończyłam również Kurs Makijażu Okolicznościowego w Warszawie, gdzie miałam okazję pracować przy wykonywaniu wizaży ślubnych, a także charakteryzacji gwiazd w programach telewizyjnych.

W trakcie praktyki zawodowej zajmowałam się przede wszystkim zabiegami takimi jak biolift, mezoterapia mikroigłowa czy wypełnianie zmarszczek. Brałam również udział w licznych konkursach z wykonywania manicure oraz pedicure, zdobywając kilka prestiżowych nagród.

Jestem osobą otwartą, więc pracę z klientem podejmuję bardzo chętnie. Z przyjemnością udzielam również wartościowych porad dotyczących odpowiedniej pielęgnacji skóry z uwzględnieniem jej specyfiki.

Język angielski znam na poziomie zaawansowanym, natomiast francuski i niemiecki w stopniu komunikatywnym, więc kontakt z gośćmi zza granicy nie będzie stanowił problemu. Posiadam ważną książeczkę sanitarno-epidemiologiczną.

Poniżej dołączam potrzebne dokumenty, a także dodatkowe zaświadczenia. W przypadku, gdy będą Państwo zainteresowani moją kandydaturą, chętnie spotkam się z Państwem osobiście, by uczestniczyć w drugim etapie rekrutacji.

Z poważaniem
Marta Błażejska

 

 

 

Załączniki:

  • List motywacyjny
  • Curriculum Vitae
  • Zaświadczenia o odbyciu stażu
  • Certyfikaty
  • Dyplomy
  • Referencje

Więcej gotowych wzorów podań o pracę na podanieoprace.pl

10, 08, 2018