Categories
Technologie

Oferta Play

Play należy do sieci komórkowych, która w ekspresowym tempie się rozwija i zdobywa coraz więcej klientów. Czym ich przyciągają? Na pewno pomaga w tym reklama i celebryci, którzy biorą w niej udział, ale nie tylko. Play ma bardzo dobrą ofertę. Najnowsze telefony i korzystne warunku świadczonych usług przyciągają klientów.

Jakiś czas temu na rynku pojawiła się nowa oferta – Formuła rodzinna. W tej ofercie mamy do wyboru 3 opcje: Formuła rodzinna 4.0, Formuła rodzinna 4.0+ oraz Formuła rodzinna Europa.  Oferta ta jest podyktowana rodzinom, kilku osobom z jednego ogniska domowego. Ma służyć tańszemu korzystaniu z usług telekomunikacyjnych osobom bliskim. Możemy w tej ofercie wybrać opcję z urządzeniem lub bez urządzenia.

Formuła rodzinna 4.0

Formuła rodzinna 4.0 to podstawowy pakiet abonamentowy. Kosztuje 74.99zł. miesięcznie dla 3 kart SIM. Każda następna karta kosztuje 25zł. Umowa trwa 24 miesiące. W tym czasie możemy korzystać z nielimitowanych minut do sieci Play oraz do innych sieci komórkowych. W abonamencie mamy także pakiet internetowy 10 GB do wykorzystania przez miesiąc. Play ma także promocję dla klientów: darmową kartę SIM do Internetu oraz pół roku nielimitowanego Internetu LTE.

Formuła rodzinna 4.0+

W ramach tego abonamentu możemy korzystać z nielimitowanych minut do wszystkich sieci komórkowych, mamy także darmowe smsy do wszystkich. Oprócz tego dostajemy pakiet internetowy 25GB na miesiąc. Wszystko w cenie 114.99zł. miesięcznie przez 24 miesiące. Dodatkowo dostaniemy pół roku nielimitowanego Internetu LTE oraz darmową kartę SIM do Internetu.

Formuła rodzinna Europa

Ten abonament kosztuje 154,99zł. miesięcznie. Umowa, podobnie jak w poprzednich ofertach, trwa 24 miesiące i jest to cena dla 3 kart SIM. W tej ofercie oprócz nielimitowanych minut i smsów do wszystkich sieci komórkowych mamy nielimitowane minuty na numery stacjonarne i pakiet 25GB Internetu na miesiąc. Abonament ten ma jeszcze jedną dodatkową opcję. W ramach abonamentu mamy 2000 minut na połączenia przychodzące w roamingu na terenie Unii Europejskiej.

To bardzo ciekawe rozwiązanie dla rodzin. Dzięki temu mamy jeden abonament, z którego może korzystać kilka osób. To także jeden rachunek, więc nie musimy się zastanawiać, czy nie zapomnieliśmy o którejś fakturze do opłacenia. Przede wszystkim jest to oszczędność. W jednej cenie mamy trzy karty SIM z ciekawymi pakietami do wykorzystania. Trudno znaleźć podobna ofertę w niższej cenie,  jeszcze trudniej jest dopasować trzy oddzielne abonamenty w podobnej cenie. W tym przypadku mamy trzy w jednym po atrakcyjnej cenie.

Więcej na www.finmarket.pl/telefony

17, 10, 2014