Categories
Moda i uroda

Odnajdź swój raj na ziemi

Nie jest chyba tajemnicą, że każda kobieta chce wyglądać dobrze, a przede wszystkim tak się czuć. W dobie dzisiejszej pogoni za życiem, ciągłego stresu, biegu, zmęczenia pracą -zapominamy o naszych potrzebach. Warto więc w tym codziennym pędzie odnaleźć chwilę dla siebie i oddać się w ręce profesjonalistów pozwalające sukcesywnie zadbać o nasz wizerunek zewnętrzny.

Profesjonalne zabiegi kosmetyczne wychodzą naprzeciw oczekiwaniom i marzeniom o pięknym i zadbanym wyglądzie wielu kobiet. Sprawiają, że nasze niedoskonałości, widoczne skutki biegnącego czasu i stresu mogą zostać zminimalizowane. Instytut Piękna & SPA Dermique w Krakowie wychodzi naprzeciw tym wymaganiom i efektywnie dba o ciała i dusze płci pięknej.

Podkreślenie indywidualności
Nie będzie nowością stwierdzenie, iż każda z kobiet jest inna- a co za tym idzie- inny jest jej typ urody, skóry czy rodzaj wymaganych zabiegów kosmetycznych. W dzisiejszych czasach przedstawiane są nam wachlarze różnorodnych możliwości dbania i poprawiania swojego wizerunku. Bardzo często kobiety nieświadome są czego potrzebuje ich ciało i co będzie dla nich najlepszym rozwiązaniem. Ręce wykwalifikowanych osób i porady kompetentnych w tym zakresie jednostek są bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem. Celem jest podkreślenie niepowtarzalności każdej kobiety, tworząc przy tym przyjemność i zadowolenie z efektów otrzymanych działań.

Harmonia ciała i duszy
Wyczerpująca oferta, począwszy od konsultacji, po zabiegi na twarz i ciało, podstawowe działania pielęgnacyjne i te z użyciem urządzeń zaawansowanych technologicznie, medycynę estetyczną, pielęgnację dłoni i stóp, a także stylizację rzęs i makijażu przyczynia się w instytucie urody Dermique do usatysfakcjonowania osób nawet z najbardziej wymagającymi potrzebami. Terapie SPA & Wellness mające na celu holistyczne podejście do jednostki sprawią, iż ich efektem będzie nie tylko piękne i zadbane ciało ale i odmłodzone wnętrze. Wielbiciele połączenia luksusowych wnętrz, cichych scenerii, ekskluzywności i pełnego profesjonalizmu z czasem poświęconym wyłącznie na relaks i odprężenie- na pewno nie będą rozczarowani.

Gama możliwości wykonywanych zabiegów, kompetentna i fachowa grupa specjalistów, pozwalają na uzyskanie pożądanego rezultatu, całkowitego odpoczynku i dobrego nastroju. Przedstawione usługi sprawiają, że każda kobieta w dobie dzisiejszej życiowej pogoni ma możliwość odnalezienia swojej chwili wytchnienia w pełni spełniającej jej oczekiwania cząstce raju na ziemi.

30, 07, 2013