Opublikowano:: pt., czerwiec 13th, 2014

Nietypowe projekty typowe

Posiadanie własnego domu w estetycznym otoczeniu to jedno z najbardziej powszechnych marzeń. I nic w tym dziwnego, ponieważ potrzeba bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Ale czy na tak typowe pragnienie mogą istnieć powszechnie dostępne rozwiązania w przystępnych cenach? Okazuje się, że tak!

 Marzenie o własnym domu jest bardzo powszechne, ale każdy z nas wyobraża go sobie inaczej. Czy oznacza to, że jesteśmy skazani na wysokie koszty projektu domu! Wcale nie! Najlepszym przykładem bazy typowych, a jednocześnie łatwych do przystosowania do indywidualnych potrzeb rozwiązań jest różnorodna oferta, jaką można znaleźć na w Internecie.

„Wolnoć Tomku w swoim domku…” To nie tylko wszystkim znane przysłowie, ale również ważna potrzeba. Dlatego tak istotne jest, aby gotowe projekty architektoniczne były na tyle uniwersalne, aby w łatwy sposób móc je przystosować. Przy czym adaptacja powinna nie tylko uwzględniać uwarunkowania terenu, ale i potrzeby przyszłych mieszkańców. A są one różne. Jedni poszukują zacisznego kontu zapewniającego ciszę i spokój, niektórzy nie wyobrażają sobie innego wariantu jak dom wielopokoleniowy, a inni potrzebują miejsca, w którym da się przestrzennie połączyć życie prywatne i zawodowe.

karczma.png

Co to oznacza w praktyce?

Gotowe projekty  architektoniczne dostępne na stronie www.ProjektyTypowe.pl uwzględniają różne potrzeby, a także sposób życia. I tak w przypadku domów jednorodzinnych dwupokoleniowych, jak na projekcie Biesówko, Malinówko, Miłki, Piecki czy Dost, istotny jest komfort, który dają dwa odrębne mieszkania. Choć mieszczą się one w jednej bryle budynku, to zapewniają dużą dozę swobody i prywatności. – twierdzi właściciel firmy Projekty Typowe.

Wielopokoleniowe domy jednorodzinne nie odpowiadają na wszystkie potrzeby. Czasem styl życia i charakter wykonywanego zawodu sprawiają, że niezbędna lup po prostu wygodna jest ścisła bliskość miejsca zamieszkania oraz pracy. W takim przypadku idealne rozwiązanie stanowią gotowe projekty architektoniczne, jak Sarnówek, Sople, Pakosze, Czaple czy Flosek.

Na czym polega nietypowość tych zdawałoby się typowych projektów budynków? W jednej bryle zawierają nie tylko powierzchnię domu jednorodzinnego, ale również przestronne gabinety. To doskonałe rozwiązanie dla chociażby dla lekarzy, agentów ubezpieczeniowych, radców prawnych, właścicieli ośrodków kulturowych czy przedsiębiorców.