Categories
Dom

Nietypowe projekty typowe

Posiadanie własnego domu w estetycznym otoczeniu to jedno z najbardziej powszechnych marzeń. I nic w tym dziwnego, ponieważ potrzeba bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka. Ale czy na tak typowe pragnienie mogą istnieć powszechnie dostępne rozwiązania w przystępnych cenach? Okazuje się, że tak!

 Marzenie o własnym domu jest bardzo powszechne, ale każdy z nas wyobraża go sobie inaczej. Czy oznacza to, że jesteśmy skazani na wysokie koszty projektu domu! Wcale nie! Najlepszym przykładem bazy typowych, a jednocześnie łatwych do przystosowania do indywidualnych potrzeb rozwiązań jest różnorodna oferta, jaką można znaleźć na w Internecie.

„Wolnoć Tomku w swoim domku…” To nie tylko wszystkim znane przysłowie, ale również ważna potrzeba. Dlatego tak istotne jest, aby gotowe projekty architektoniczne były na tyle uniwersalne, aby w łatwy sposób móc je przystosować. Przy czym adaptacja powinna nie tylko uwzględniać uwarunkowania terenu, ale i potrzeby przyszłych mieszkańców. A są one różne. Jedni poszukują zacisznego kontu zapewniającego ciszę i spokój, niektórzy nie wyobrażają sobie innego wariantu jak dom wielopokoleniowy, a inni potrzebują miejsca, w którym da się przestrzennie połączyć życie prywatne i zawodowe.

karczma.png

Co to oznacza w praktyce?

Gotowe projekty  architektoniczne dostępne na stronie www.ProjektyTypowe.pl uwzględniają różne potrzeby, a także sposób życia. I tak w przypadku domów jednorodzinnych dwupokoleniowych, jak na projekcie Biesówko, Malinówko, Miłki, Piecki czy Dost, istotny jest komfort, który dają dwa odrębne mieszkania. Choć mieszczą się one w jednej bryle budynku, to zapewniają dużą dozę swobody i prywatności. – twierdzi właściciel firmy Projekty Typowe.

Wielopokoleniowe domy jednorodzinne nie odpowiadają na wszystkie potrzeby. Czasem styl życia i charakter wykonywanego zawodu sprawiają, że niezbędna lup po prostu wygodna jest ścisła bliskość miejsca zamieszkania oraz pracy. W takim przypadku idealne rozwiązanie stanowią gotowe projekty architektoniczne, jak Sarnówek, Sople, Pakosze, Czaple czy Flosek.

Na czym polega nietypowość tych zdawałoby się typowych projektów budynków? W jednej bryle zawierają nie tylko powierzchnię domu jednorodzinnego, ale również przestronne gabinety. To doskonałe rozwiązanie dla chociażby dla lekarzy, agentów ubezpieczeniowych, radców prawnych, właścicieli ośrodków kulturowych czy przedsiębiorców.

13, 06, 2014