Categories
Praca i kariera

Kariera w BMW

Bawaria Motors to koncern motoryzacyjny, który znany jest chyba wszystkim – nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. Samochody marki BMW cieszą się dużym zainteresowaniem z uwagi na ich wygląd, jak również bardzo dobrą jakość. Warto jednak przyjrzeć się samej firmie, która w ciągu stu lat istnienia na rynku osiągnęła ogromny sukces. Miało na niego wpływ wiele czynników, a jednym z nich byli bez wątpienia pracownicy Bawaria Motors, którzy nieustannie dokładają wszelkich starań, aby firma rozwijała się i odnosiła coraz większy sukces.

Stań się częścią naszego sukcesu

Jeżeli poszukują Państwo pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na światowym rynku, mamy dla Was bardzo dobrą wiadomość – już niedługo to Wy możecie stać się częścią sukcesu BMW (http://www.praca-dealerbmw.pl/). Kariera w tej firmie stoi przed Wami otworem, a klucz do drzwi swojej przyszłości spoczywa w Waszych rękach. Oferujemy Państwu pracę u jednego z dealerów samochodów marki premium na terenie całego kraju. Nasze oferty pracy dotyczą takich miast, jak Wrocław, Katowice, Kielce, Warszawa czy Kraków. Zapewniamy szereg stanowisk, począwszy od specjalisty do spraw sprzedaży, poprzez product genius, skończywszy na lakierniku. Wszystkie oferty pracy obejmują stanowiska umożliwiające rozwój dalszej kariery. Naszym pracownikom proponujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz bardzo dobre warunki pracy. Zapewniamy także wiele ciekawych szkoleń, które rozwiną Państwa zainteresowania.

karierw a bmw

 

Kogo szukamy? Poszukujemy osób, które wyróżnia ambicja, sumienność, rzetelność, pełne zaangażowanie w powierzone zadania, komunikatywność, otwartość, umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy, wysoka kultura osobista, znajomość języków obcych, a także posiadanie prawa jazdy kategorii B. Czekamy na zgłoszenia od młodych i pełnych zapału do działania osób, które nastawione są na sukces. Liczymy na CV oraz listy motywacyjne od osób posiadających doświadczenie w branży, jednak chętnie przyjmiemy do naszego zespołu także osoby, które takowego doświadczenia nie posiadają, jednak pragną się uczyć i nieustannie poszerzać swoją wiedzę.

 

Czekamy na CV

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą, która obejmuje różnorodne stanowiska pracy w wielu miastach na terenie całego kraju. Jesteśmy przekonani, że praca w Bawaria Motors spełni oczekiwania każdej osoby, która aktualnie szuka pracy. Liczymy na zgłoszenia od miłośników motoryzacji, których samochody są największą pasją, a w proponowanej przez nas pracy mogliby rozwijać swoje zainteresowania.

10, 01, 2018