Categories
Zdrowie i samopoczucie

Jak zielona kawa wpłynie na Twój organizm?

Marzysz o smukłej sylwetce? Chciałabyś schudnąć nie tylko w szybki, ale także w bezpieczny sposób? Uwielbiasz pić kawę, częściej aniżeli raz dziennie? Według Nas nic nie stoi na przeszkodzie abyś zamieniła filiżankę czarnej kawy na filiżankę zielonej – Bez obaw! W Twojej filiżance nie zabraknie kofeiny. Statystyki wskazują na to, że w czasie dwóch miesięcy Nasza waga może spaść nawet o 10 kilogramów! Na uwagę z pewnością zasługuje fakt, iż zielona kawa (w formie tabletek, tradycyjnego naparu, kapsułek…) to w pełni naturalny produkt – który usunie z Naszego organizmu zarówno cukry, jak i tłuszcze – oraz oczyści z toksyn.

zielona kawa
Zielona Kawa

Nie potrafisz znaleźć zdecydowanej odpowiedzi na pytanie : Czy smak zielonej kawy jest miły (czy też miły)? Zdaniem Naszych ekspertów kawa zielona ma bardzo przyjemny aromat .  Jeśli zdecydujemy się na zakup kawy rozpuszczalnej, to nie będziemy mieli żadnych trudności podczas jej przygotowywania – (Pojawiły się również problemy z uzyskaniem odpowiedzi na pytanie) : Czy do filiżanki zielonej kawy możemy dodać cukier, mleko/mleczko lub śmietankę? Owszem – Powinniśmy mieć jednak świadomość tego, że filiżanka zielonej kawy z wyżej wymienionymi dodatkami – Spowoduje spadek wagi (ale powolniejszy) – W żadnym wypadku nie powinniśmy rezygnować z ćwiczeń. Jeżeli każdego dnia na Naszym stole pojawi się choć jedna filiżanka z zieloną kawą – to Nasza skóra na pewno zyska znacznie więcej elastyczności (a także wigoru!).

Właściwości odchudzające, wyszczuplające…zielonej kawy wynikają przede wszystkich ze stosunkowo wysokiej zawartości kwasu chloragenowego oraz kofeiny – kwas chloragenowy „przeszkadza” w tworzeniu się tkanki tłuszczowej z cukrów – Uważamy, że cena zielonej kawie (i w postaci tabletek i w postaci naparu) jest niesamowicie niska (Zanim przedstawisz swoją opinię, porównaj cenę zielonej kawy z innymi naturalnymi suplementami diety wspomagającymi proces odchudzania się). Natomiast kofeina : spala tłuszcz, przyśpiesza naturalne tempo przemiany materii…

Obawiasz się, że filiżanka zielonej kawy pobudzi Twój apetyt? Przede wszystkim na słodycze? Nie bój się! (Naukowcy nie mają żadnych wątpliwości) : Zielona kawa zmniejsza Nasz apetyt (nie tylko na słodkości) – Na zakończenie warto zaakcentować również to, iż wspiera ona również Naszą walkę z coraz powszechniejszą zarówno u szczupłych, jak i puszystych Pań „skórką pomarańczową”. Więcej o właściwościach i działaniu zielonej kawy przeczytasz [tutaj].

12, 08, 2013