Categories
Technologie

Internet bez telefonu stacjonarnego? A jednak jest to możliwe.

Na rynku usług internetowych nie było do tej pory oferty, która gwarantowałaby dostęp do internetu stacjonarnego bez konieczności dokupowania dodatkowego pakietu telefonicznego. Niestety, operatorzy zawsze dołączają zbędny abonament telefoniczny, z którym wiążą się dosyć wysokie opłaty za utrzymywanie łącza telefonicznego (w Orange Polska to dokładnie 29,24 złotych miesięcznie).

Z badań przeprowadzonych w lipcu tego roku przez ARC Rynek i Opinia wynika, że praktycznie każdy klient nabywający internet stacjonarny nie jest zadowolony z dołączanych bonusów. Aż 58% z nich twierdzi nawet, że opłaty za utrzymanie łącza czy nabywanie abonamentu telefonicznego to  wręcz wymuszanie niezgodne z prawem ze strony operatorów. Najchętniej zaś podpisaliby jasną umowę na sam internet, który w dodatku nie byłby zbyt drogi.

Właśnie taką ofertę proponuje Dropss – nowy usługodawca internetu stacjonarnego. Skorzystać z niego może każdy, kto posiada łącze telefoniczne, ale co ważne, nie będzie za nie dodatkowo płacić. Ponadto nie jest konieczne również nabywanie abonamentu telefonicznego. To jednak nie wszystko bowiem Dropss oferuje też internet o prędkości do 20Mb/s i bez żadnych limitów danych poprzez podpisanie umowy na czas nieokreślony. Oznacza to, że klient w każdym momencie może zrezygnować z usługi bez opłacania jakichkolwiek kar czy ponoszenia dodatkowych kosztów – nie podpisuje żadnej lojalki.

To ciekawa propozycja dla osób ceniących sobie wygodę i elastyczność, dla tych, którym kończy się umowa z Neostradą i przy pomocy tego samego modemu chcą cieszyć się niedrogim dostępem do sieci – internet w Dropss kosztuje tylko 49,90 złotych miesięcznie.

To wreszcie idealna alternatywa dla tych, którzy nie chcą korzystać z internetu mobilnego, nie posiadają kablówki bądź często się przeprowadzają czy wynajmują mieszkanie i nie mogą nawiązywać wiążących umów.

Warto również dodać, że ta innowacyjna propozycja spodoba się wszystkim, którzy nie lubią przepłacać, za to chcą korzystać z coraz to nowszych możliwości. Należy też zaznaczyć, że oferta Dropss jest doskonała dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą jakość i profesjonalizm – to nowa marka doświadczonego lidera internetu w Polsce, Netii, nie ma więc obaw co do technicznych aspektów łącza ani rzetelnej obsługi klienta.

19, 11, 2014