Opublikowano:: pt, Lut 5th, 2016

Weselne przygotowania

Co prawda do sezonu weselnego zostało jeszcze trochę czasu, ale każda para młoda wie, że przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia należy rozpocząć dużo wcześniej. Ślubny sezon rozpoczyna się w okolicach maja i trwa do końca października. Pogoda może nas zaskoczyć, ale mimo tego wiele par decyduje się zaaranżować wesele na świeżym powietrzu. To ryzyko, chociaż miesiące letnie są ostatnio mało deszczowe, a przecież zawsze można zorganizować profesjonalne zadaszenie. Najważniejsze to zrealizować swoje marzenia i wyprawić wesele tak, jak sobie to zaplanowaliśmy.

Łamiemy konwenanse

Tradycja nakazuje organizować wesela huczne, trwające trzy dni, z ogromną ilością gości i jedzenia. Tak postępowali nasi rodzice, choć i dziś zdarzają się pary, które stawiają na wesele w takiej konwencji. Jednak coraz częściej staramy się przełamywać konwenanse. Panna młoda występuje w subtelnej sukni, nikogo nie dziwią kolorowe skarpetki współgrające z eleganckim garniturem, a sala weselna to designerska restauracja albo specjalnie na tę okazję zaaranżowany ogród.

wedding-365943_960_720Wesele w ogrodzie na wzór amerykańskiego „wedding day”

Wyobraźmy sobie zawieszone na drzewach papierowe lampiony, zapalone świece i lampki zawieszone nad dużym drewnianym stołem. Bliskość natury, subtelne dekoracje, które nie dominują, tylko uzupełniają pięknych państwa młodych. Tuż obok specjalna podłoga taneczna, na której wesoło bawią się goście. To naprawdę możliwe! Odważmy się na taki krok, a zaskoczymy wszystkich.

Często młodzi obawiają się wesela na świeżym powietrzu ze względu na kłopot z parkietem. W dzisiejszych czasach wszystko jest możliwe. Wystarczy składana podłoga taneczna, którą można wykorzystać również na zewnątrz. Specjalna konstrukcja oparta na strukturze plastra miodu zapewnia wytrzymałość, a zastosowanie innowacyjnego systemu łączenia, gwarantuje, że panele są w pełni zabezpieczone i niezwykle stabilne. Na takiej podłodze tańczyć można do białego rana! To państwo młodzi wybierają kolorystykę, aby wszystko pasowało do ich indywidualnych upodobań oraz estetyki przedsięwzięcia.

Oszczędności

Jeżeli mamy do dyspozycji własny ogród możemy zaoszczędzić naprawdę sporo pieniędzy. Zawsze o pomoc możemy poprosić rodzinę czy znajomych, może oni będą mogli udostępnić nam trochę przestrzeni na to wyjątkowe wydarzenie! Wówczas nie musimy wynajmować sali, która zwykle jest jednym z największych wydatków. Tniemy również koszty jedzenia – firma cateringowa to więcej pieniędzy w portfelu młodych.

Młodym życzymy dobrych wyborów i dużo szczęścia!

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.