Opublikowano:: pt, Sty 29th, 2016

Sprawna klimatyzacja = czyste powietrze

Świeże powietrze jest nam potrzebne, jak rybie woda. Często narzekamy na brak tlenu, wietrzymy pomieszczenia, żeby lepiej nam się oddychało i funkcjonowało. W ogromnych biurowcach najczęściej montuje się klimatyzację, która ma swoich zwolenników i przeciwników. Jeśli jest odpowiednio konserwowana, jej działanie pozytywnie wpływ na nasz komfort i nasze zdrowie. Jest to przydatne urządzenie, zwłaszcza jeśli nie mamy w trakcie pracy możliwości wstania od biurka, aby pójść na relaksacyjny spacer. Musimy ratować się nowoczesną technologią. Produkowane klimatyzatory są coraz bardziej przyjazne użytkownikowi, zapewniając optymalny poziom wilgotności, jednocześnie pełniąc funkcję oczyszczającą powietrze. Komfort i zdrowie to podstawa.

16631465221_644f0c5202_zSprawnie funkcjonujące urządzenie klimatyzacyjne sprawia wielką ulgę zwłaszcza dla alergików, którzy różnie reagują na tego typu urządzenia. W jej materii następuje jednak spory postęp, co widać po kolejnych dodatkowych funkcjach, w które są wyposażone klimatyzatory, które zaczynają gwarantować podobny klimat do naturalnego, a nie musimy opuszczać budynku. Oczywiście propagujemy zdrowy tryb życia, ale niestety nie zawsze – szczególnie w dużych miastach – mamy możliwość wdychania czystego powietrza. Niestety zanieczyszczone powietrze wpływa negatywnie na naszą koncentrację czy stres, wywołując wiele groźnych chorób. Dbajmy o to, co wdychamy.

22130133899_53df40314f_zKlimatyzatory nie mogłyby skutecznie funkcjonować bez odpowiednich filtrów powietrza. Np. filtr absolutny ma za zadanie oczyszczać powietrze z wszelkich cząsteczek kurzu, pyłków, pleśni, dymu papierosowego czy roztoczy, które znajdują się głownie w dywanach, zasłonach czy innych tkaninach. Dba również o niwelowanie nieprzyjemnych zapachów, a ich skuteczność ocenia się nawet na 99,99%, więc osoby, które w szczególny sposób dbają o swoje zdrowie, nie muszą się o nic martwić. Filtr absolutny wyczyści wszystko absolutnie. Pomóc może mu specjalny filtr antybakteryjny, który działa przede wszystkim grzybobójczo czy bakteriobójczo, jednocześnie emitując atomy srebra.

W nowoczesnych klimatyzacjach zaczęto stosować generator ujemnych jonów, które określane mianem „witamin powietrza”; pochodzą z lasów i okolic górskich, korzystnie działając na nasze zdrowie. Jakość powietrza natychmiast ulega ulepszeniu, podobnie jak nasze samopoczucie. Te urządzenia pozytywnie oddziałują również na naszą cerę, dzięki posiadaniu filtra, który uwalnia witaminę C, co w efekcie opóźnia proces starzenia się skóry.

Pozdrawiamy, Filterpol.pl