Opublikowano:: czw, Sty 14th, 2016

Rowy – idealne miejsce na odpoczynek

Spokojna miejscowość, położona nad Morzem Bałtyckim. Miejsce ciszy i relaksu, tak upragnionego podczas codziennych obowiązków. Idealne warunki na weekendowy wypad z rodziną lub z drugą połówką. Rowy to miejsce, gdzie można odpocząć. Co roku korzysta z tego wielu turystów.

201310132109540.image005Wieś letniskowa, położona w województwie pomorskim, pomiędzy Łebą a Ustką. Można tam odpocząć od codziennego pędu i zapomnieć na chwilę o otaczającym nas świecie. W Rowach, na co dzień, mieszka nieco ponad 400 osób. Pomimo tego, na turystów czeka wiele atrakcji. Liczne restauracje, sklepy z pamiątkami czy imprezy organizowane dla przyjezdnych. Piękna i piaszczysta plaża, na której w sezonie odpoczywają setki turystów. Na ustawionej w parku scenie odbywają się koncerty i imprezy rozrywkowe. Istnieje możliwość skorzystania z jazdy konnej czy gokartów. Dla miłośników morskich wypraw przewidziano rejsy statkami wycieczkowymi po okolicy. Fanom sportów wodnych spodoba się obóz nauki windsurfingu, kitesurfingu czy spływy kajakowe. Tych, którzy wolą stały ląd od wodnych wojaży, zadowoli spacer po Słowińskim Parku Narodowym. Oprócz chronionej roślinności można podziwiać malownicze wydmy piaskowe.

Hotele i pensjonaty oferują całą gamę zabiegów SPA, które pomagają się dodatkowo zrelaksować. łaźnie parowe, sauny suche, baseny kryte z6088464552_40dca83183_b koloroterapią czy rozgrzewające jacuzzi to kilka przykładowych pozycji z listy udogodnień. Oprócz licznych atrakcji dla dorosłych, także dzieci podczas pobytu nad morzem nie będą się nudzić. Gdy pogoda nie dopisze lub nasza wycieczka przypadnie na miesiące zimowe, pociechy mogą skorzystać m.in. z warsztatów teatralnych, plastycznych, z ornitologiem, rywalizacji sportowych czy zajęć kulinarnych. Nie zabraknie licznych imprez tanecznych czy szkoleń projektanta mody, podczas których dzieci poznają podstawy tworzenia ubrań i uszyją swoją własną kreację. Wśród bogatej oferty atrakcji można skorzystać z zabawy w lunaparku, zagrać w mini golfa czy wybrać się do Parku Dinozaurów do pobliskiej Łeby.

Rowy są klimatyczną i urokliwą miejscowością. Oprócz odpoczynku nad polskim morzem można skorzystać z uroku wspomnianego Słowińskiego Parku Narodowego czy zwiedzić neoromański kościół filialny pw. Apostołów Piotra i Pawła. Warty zobaczenia jest również mały port rybacki. Każdy, kto postanowi chociaż raz odwiedzić Rowy, z pewnością zakocha się w tej urokliwej wiosce i zechce do niej wrócić. Spokój, cisza i odpoczynek, a dla lubiących aktywne spędzanie czasu przewidziane są liczne atrakcje sportowe. Dzięki temu Rowy stały się świetnym miejscem do spędzenia czasu z najbliższymi.

Pozdrawiamy, Kormoran-rowy.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.