Opublikowano:: wt, Gru 8th, 2015

Pomysły na ciekawy prezent dla mężczyzny

Jak przystało na świąteczny okres, każdy próbuje zaprezentować klientom możliwie jak najlepszy prezent. W przypadku mężczyzn sprawa jest dość skomplikowana. Wiele kobiet ma problem, aby dopasować prezent do zainteresowań ukochanego, syna, ojca czy dziadka. Dlatego warto pokusić się o przygotowanie kilku propozycji.

szabla-polska-z-1921-roku-z-grawerem-i-z-pochwa-nr-1921-gpIdealny prezent dla dziadka     

Cóż, wiele kobiet myśli, że skarpety czy krawat będą najlepsze. Prezenty przydatne. Jednak jeśli mężczyzna od 30 lat dostaje krawat czy skarpetki, miło byłoby go zaskoczyć. Dlatego świetnym prezentem, który wywoła uśmiech na jego twarzy, może być szabla. Dokładniej, grawerowana replika szabli, która wprowadzona została na użytek Wojska Polskiego. Nie tylko piękny prezent, ale i niezwykłą pamiątka. Szczególnie jeśli przeszłość dziadka była związana z wojskiem. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na detale. Dobrze wykonany model na głowni posiada napis „Honor i Ojczyzna”. To zwiększa jej wartość sentymentalną. Co ważniejsze, szabla idealnie nadaje się do wykonania dedykowanego grawera. Pamiątka, która wykracza poza ramy. Tego prezentu dziadek nie zapomni nigdy!

Prezent dla ojca/męża

rewolwer-kawalerii-usa-s-colt-z-1851r-denix-model-1040-lTutaj niekiedy również pojawia się problem. Podobnie jak u dziadka, w szafie wisi już komplet krawatów. Koszul z kolei jest tak wiele, że niektóre leżą nieużywane, a pod butelkami od perfum ugina się półka. Czas zmienić sposób wybierania prezentów! Ciekawy prezent to taki, który na zawsze pozostanie w pamięci obdarowanego. Jeśli ukochany tatuś, czy mąż interesują się historią, sprawa powinna być dość prosta. Jednak nie zawsze tak jest. Dlatego naszą propozycją jest replika przepięknego Colta Navy US. Czym wyróżnia się akurat ta propozycja? Oczywiście jak każdy model Colta wykonany z najwyższą starannością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. A replika tego modelu to najlepszy tego przykład. Zresztą wystarczy spojrzeć na fotografię.

gwiazda-szeryfa-5-ramienna-denix-model-104Pomysł na prezent dla syna/brata         

Dla młodszego chłopca świetnym prezentem może okazać się gwiazda szeryfa. Każdy z nas w dzieciństwie bawił się z kolegami w policjantów i złodziei, czy Indian i kowbojów. Idealnie odwzorowana replika gwiazdy szeryfa z całą pewnością odnajdzie się na piersi młodego chłopczyka. Szczególnie jeśli zafascynowany jest Dzikim Zachodem.

wojenny-topor-valquiria-denix-model-614

Dla nieco starszych chłopców ciekawą propozycją jest świetnie odwzorowana replika wojennego topora „Valquiria”. W tym wypadku, równie ważne co wielkość przedmiotu są detale. Obustronne ostrze, w kolorze starego srebra z rzeźbionymi ornamentami robią wrażenie. Każdy fan epoko Wikingów z całą pewnością będzie zadowolony z takiego podarunku.

Prezent dla szefa           

armata-z-czasow-napoleoskich-1806r-denix-model-420Niekiedy chcemy zabłyszczeć. Chcemy być dobrze kojarzonym pracownikiem dużej firmy. Dlatego też decydujemy się na kupno prezentu dla szefa. W takim wypadku na dębowym biurku świetnie odnajdzie się miniatura armaty z czasów napoleońskich. Pięknie wykonany model, zgodnie z wizerunkiem oryginału stanie się niezwykła ozdobą.

Jak widać, propozycji jest wiele, dlatego warto rozejrzeć się i poszukać tego jedynego, oryginalnego! Idealny prezent to taki, którego nikt się nie spodziewa.

Pozdrawiamy, Galeriareplik.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.