Opublikowano:: śr, Paź 14th, 2015

O tym, dlaczego dobre buty muszą kosztować więcej

Buty to jeden z najważniejszych elementów całego stroju. Są wizytówką eleganckiego mężczyzny, powinny być zawsze czyste i spójne z całościowym wizerunkiem. Mężczyzna powinien mieć przynajmniej jedną parę porządnych butów, które będą się odznaczać dobrą jakością i komfortem użytkowania. Na klasycznych fasonach nie warto oszczędzać, ponieważ lepiej zainwestować w jedną, droższą parę niż kilka tańszych.

Szukaj klasycznych, ponadczasowych fasonów, które tak samo modne będę za trzy sezony. Dlaczego warto kupować droższe buty?

gordonbros-fabian

Skóra

Skóra skórze nierówna. Zwróćmy uwagę na jej strukturę, kolor. Nie powinna być sztywna, ale również niezbyt miękka.

Dobre buty to inwestycja na lata

Po prostu dłużej je ponosisz. Nie będą to buty na jeden sezon, które wyrzucisz po pierwszy deszczu. Nie dajmy sobie wmówić, że kupowanie dwóch par butów w miesiącu to konieczność. Porządne buty są ponadczasowe i posłużą naprawdę długo. Zwróćmy uwagę na to, jak buty są połączone. Dobrej jakości obuwie jest zszywane, nie klejone.

Efekt estetyczny też jest ważny!

Oczywiście drogie buty też mogą być brzydkie, kiczowate, nieeleganckie, Jednak w większości przypadków obuwie z wyższej półki ma po prostu lepszy design. Każdy z nas lubi otaczać się ładnymi, gustownymi przedmiotami, a buty to produkty użytkowe, które towarzyszą nam codziennie – dobrze, jeżeli są gustowne. Pamiętajmy jednak, że starannie zaprojektowane obuwie jest również wygodniejsze. Odpowiednio wyprofilowane, dobrze układa się na stopie, ma porządne podbicie. A te wszystkie cechy wpływają na komfort ich właściciela. Eleganckie buty męskie to prestiż!

Prestiż

Porządne buty mogą być Twoim znakiem rozpoznawczym. To w dużej mierze ten niepozorny dodatek odpowiada za powodzenie danej stylizacji. W kontaktach zawodowych buty mogą stać się Twoją wizytówką, podczas spotkań towarzyskich również zapunktujesz, nie mówiąc już o zachwycie płci pięknej.

Ponadczasowość

Kupując klasyczne fasony masz pewność, że tak szybko Ci się nie znudzą. Założysz je zatem na wesele brata, randkę z dziewczyną czy spotkanie biznesowe. Zawsze będą wyglądać dobrze, a Ty będziesz dyktować trendy pośród swoich kolegów.

O drogie dba się chętniej

Jeżeli coś kosztuje nas więcej, poświęcamy temu więcej uwagi. Tak będzie również z butami. Te, które kosztowały więcej, będziesz chętniej czyścił, przechowywał w specjalnym miejscu, otaczał szczególną troską.

Wszystkie te czynniki należy wziąć pod uwagę już podczas najbliższych zakupów. To naprawdę się opłaca!

Pozdrawiamy, Bmbutik.pl