Opublikowano:: czw, Lis 19th, 2015

Meble Belldeco

Aranżacja każdego wnętrza wymaga wybrania własnego, indywidualnego i unikalnego stylu. Dobrze urządzone pomieszczenia zapewniają mieszkańcom komfort, są funkcjonalne i cieszą oko. Dobry design ma znaczenie ze względu na to, że warto choć trochę nadążać za trendami. Meblościanki, makatki i ręcznie haftowane pejzaże znajdujące się nad łóżkiem, czy paprotkIMG_0077a zasłaniająca część telewizora mogą śmieszyć i wprawiać gości w dziwny nastrój – nie zawsze pozytywny. Dobrze dobrane kształty, barwy i wzory wpływają dodatnio na samopoczucie. Często, gdy chcemy odmienić wygląd wnętrza, zaczynamy od wymiany mebli.

Belldeco to doskonały sposób na stworzenie anturażu, które będzie nie do podrobienia przez sąsiadów, przyjaciół i rodzinę. Meble i lampy tej marki powstały, dzięki zbieraniu doświadczeń w całej Europie. Styl, którego są emanacją, to coś znacznie więcej niż zwykłe powtarzanie schematów nowoczesności. Belldeco to krajowa marka, która powstała z pasji tworzenia i zamiłowania do wyjątkowych, czarujących przedmiotów. Złożyły się na to niezwykle bogate zainteresowania właścicieli, którzy dzięki wielu podróżom, mogli przeżywać zachwyt nad dbałością o wystrój wnętrz w Anglii, Francji, Holandii czy Włoszech.

W ofercie znajdują się artykuły tworzone w konwencji country, retro, vintage czy shabby chic. Dla osób zafascynowanych pięknym wystrojem wnętrz z pewnością nie są to obce style. Jest coś fanów dekoracji wnętrz: zegary, lampy, świeczniki, tace, lustra, ramki do zdjęć, dekoracje ścienne, ceramika użytkowa, mebli ogrodowych z kutego metalu: ławeczki, krzesła, stoliki oraz mebli tapicerowanych: od tych w stylu francuskim w obiciu lnianym do nawiązujących do angielskiej klasyki gabinetowej w obiciach z weluru.

Wszystkie przedmioty są wykonane ręcznie z naturalnych materiałów. Czyni je to artykułami prawdziwie artystycznymi, które powinny znaleźć uznanie wśród klientów ceniących sobie to co niebanalne i z klasą. Ciekawym urozmaiceniem są też industrialne meble idealne do aranżacji wnętrz typu loft: metalowe taborety, metalowe regały, stoliki. Wszystkie meble zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co sytuuje je w najwyższej kategorii w swojej klasie. W najnowszych kolekcjach marka Belldeco wprowadziła niezwykle interesujące modele mebli z litego drewna: biblioteki, biurka, konsole, kredensy czy stoły.

W urozmaiconej ofercie znajdziemy też ekskluzywne meble tapicerowane. Od tych w stylu francuskim z lnianymi obiciami do angielskiej klasyki gabinetowej wyposażonej w piękne welurowe obicia. W kolekcji dodatków znajdziemy wiele elementów vintage i shabby chic. A ponadto piękne modele mebli ogrodowych z kutego metalu, takie jak krzesła, ławeczki czy stoliki. Dominującą kolorystyką są odcienie bieli, szarości oraz łagodnego brązu bardzo dobrze oddające to, co dzieje się w aktualnych ogólnoświatowych trendach, O wyjątkowości mebli i lamp Belldeco najlepiej świadczy fakt, iż jednymi z najczęściej poszukiwanych artykułów na rynku przez miłośników dobrego designu.

Pozdrawiamy, Milemaison.pl