Opublikowano:: pt, Sty 29th, 2016

MagicInfo

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, jak wielkie możliwości daje dzisiejsza technologia? Spójrzmy, chociażby na inteligentne budynki, które żyją własnym życiem. Dodajmy do tego powszechną miniaturyzację, cyfryzację oraz przenoszenie wszystkiego do Internetu. Jeszcze 10-15 lat temu tylko prawdziwi wizjonerzy wyobrażali sobie taki świat. Co prawda Marty McFly lądując w 2015 roku, otrzymał samowiążące się buty. Jednak nawet on nie mógł myśleć o oprogramowaniu MagicInfo.

2781780592_667c75a079_oCzym zatem jest wspomniane oprogramowanie? Dzieło Samsunga daje użytkownikom możliwość całkowitej kontroli nad multimedialną treścią dostępną na wyświetlaczach szerokokątnych. Technologia umożliwia dynamiczne tworzenie harmonogramów oraz ich upublicznianie. Dzięki temu możliwe jest uporządkowanie dostępnych informacji. Co ważniejsze można to robić zarówno w konkretnym cyklu lub na bieżąco. Zaprogramowany grafik w każdej chwili można zmienić. Treść, muzyka, czy godziny wyświetlania, to wszystko może ulec zmianie w wyniku kilku kliknięć. Jak podaje producent, wszystko, co musisz zrobić, to przeciągnąć i upuścić.

MagicInfo daje użytkownikowi niepowtarzalną możliwość kompletnego kontrolowania urządzenia. Niezależnie od tego, czy mówimy o parametrach takich jak głośność, jasność czy praca procesora. Zarządzanie oprogramowaniem także nie należy do specjalnie trudnych. Wystarczy się zarejestrować. Po tym użytkownik może zdalnie aktualizować odtwarzacz. Daje to również możliwość zaplanowania automatycznej aktualizacji urządzeń oraz ich oprogramowania.

Rozwiązanie oferowane przez firmę Samsung jest zaawansowanym oprogramowaniem, które poszerza możliwości monitora wielkoformatowego. Szczególnie jeśli chodzi o jego wydajność. Wszystko za sprawą znacząco rozbudowanej kontroli nad wszystkimi funkcjami oraz ich zwiększonej elastyczności. To zaawansowane oprogramowanie pozwala na połączenie z bazą danych. Co ważniejsze, odbywa się to w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zyskujemy lepszą integrację pomiędzy monitorami a centralnym serwerem. Zapewnia to dynamiczne oraz niezawodne przekazywanie danych.

Dlaczego ta właśnie technologia jest tak innowacyjna? Umożliwia wykorzystanie całego potencjału monitora LFD. Pozwala to na zwiększenie możliwości zarówno tworzenia, jak i prezentowania treści.

Jedną z najważniejszych zalet MagicInfo jest wsparcie techniczne. Samsung gwarantuje użytkownikom dostęp do globalnej sieci dystrybutorów i partnerów. Wszystko niezależnie od ilości urządzeń podłączonych do jednej sieci. Warto zaznaczyć, że zarządzanie wyświetlaczem możliwe jest poprzez portal internetowy.

MagicInfo to szerokie możliwości, do których dostęp może zyskać każdy. Szczególnie jeśli Ci na przyciągnięciu uwagi klientów. Przecież każdy zwróci uwagę na idealnie dopasowany komunikat wyświetlony na nowoczesnym szerokokątnym wyświetlaczu.

Pozdrawiamy, Nanovo.tv