Opublikowano:: czw, Gru 17th, 2015

Krzesło bankietowe, czyli jakie?

Krzesło, jak wygląda, każdy wie. Wydaje się, że to nic specjalnego. Powinno być wygodne i funkcjonalne, estetyczne, ale to już kwestia gustu. Przecież każdemu podoba się coś innego. W domu liczy się dla nas przede wszystkim wygoda, ale jak wybrać krzesło na spotkanie formalne, liczące dziesiątki, setki, tysiące osób, np. na konferencję? Czym powinniśmy się kierować i na co zwrócić uwagę?

T68105-BCi-63A-008-14A-466x700

Najnowocześniejsze krzesła konferencyjne to możliwość ich sztaplowania. Co to znaczy?

To na pierwszy rzut oka krzesła, które niczym specjalnym się nie wyróżniają. Są podobne do wszystkich innych krzeseł tego typu, jednak wyróżnia je konstrukcja. Wykonane z najnowocześniejszych materiałów, zmodyfikowane, aby możliwe było zestawienie wielu krzeseł jedno na drugim. To funkcja bardzo przydatna, ponieważ ułatwia pracę obsłudze konferencji. Być może uczestnik nie dostrzeże tej subtelnej różnicy, ale pracownik na pewno – szczególnie podczas urządzania lokalu, a później sprzątaniu.

To krzesła, które oszczędzają miejsce i czas. Możemy je wykorzystać podczas organizacji przyjęcia, konferencji, restauracji, kawiarni czy też wesela. Modele niesztaplowane sprawiają organizatorom spore problemy, przekonał się o tym każdy, kto kiedyś stanął przed wyzwaniem zorganizowania wydarzenia na przynajmniej kilkanaście osób. Uprzątniecie zwykłych krzeseł zajmuje naprawdę dużo czasu, szczególnie, kiedy zależy nam na owocnym zagospodarowaniu każdego metra kwadratowego.

Najnowocześniejsze modele umożliwią  stworzenie konstrukcji składające się z aż 12 sztuk. W zależności od modelu, konstrukcja może liczyć nawet ok. 2, 5 metra wysokości. To naprawdę robi wrażenie! Dzięki temu krzesła możemy magazynować w niewielkim pomieszczeniu i oczywiście wygodnie je transportować.

Komfort użytkownika krzesła również jest ważny. W pozycji siedzącej spędzamy przecież bardzo dużo czasu, szczególnie podczas tak dużych wydarzeń. Dobrze jeżeli komfort użytkownika idzie w parze z funkcjonalnością modelu. Prace podczas organizacji takich wydarzeń powinny przecież przebiegać szybko i płynnie. Często organizatorzy mają bardzo niewiele czasu, aby uprzątnąć salę i zacząć przygotowywać kolejne wydarzenie. W tej sytuacji możliwość szybkiego skręcenia i rozstawiania mebli jest bardzo ważna! Tego typu modele są również lżejsze od, np. drewnianych.

Krzesła od liderów w branży są również niezwykle odporne na warunki zewnętrzne. Pokryte są bowiem specjalną farbą, która zapewnia odporność i impregnuje. Krzesła zatem dużo zniosą, a podczas transportu na pewno nie ucierpią.

Wybierając krzesła bankietowe staraj się rozważyć wszystkie opcje, wybierz oczywiście tę najlepszą!

Pozdrawiamy, Meblebankietowe.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.