Opublikowano:: pon, Mar 2nd, 2015

Kombajn kosmetyczny – jedno urządzenie, wiele możliwości

W dzisiejszych czasach dążymy do maksymalnego skondensowania czynności w jak najkrótszym czasie. Bardzo cenimy sobie wielofunkcyjność urządzeń i umiejętność, jaką jest wielozadaniowość. Dzięki połączeniu tych czynników, nasze działania są efektywniejsze, a sprzęt – praktyczniejszy. Jest to przydatne zwłaszcza w kosmetologii.

Ten dział dermatologii oferuje coraz więcej usług, a zainteresowanie nowymi zabiegami wciąż rośnie. Zdecydowanie bardziej opłacalny jest zakup jednego urządzenia, które pełni wiele funkcji – kombajnu kosmetycznego.

pczk.com.pl-BLACK-PEARL-31W przeszłości ten rodzaj urządzeń nie cieszył się najlepszą renomą – głównie za sprawą tanich chińskich sprzętów, które zalewały nasz rynek. Były bardzo awaryjne, a za sloganami „20w1”, kryły się funkcje typu np. lampo-lupa, szczotka brush czy wapozon. Sytuacja jednak odwróciła się diametralnie, kiedy na rynku pojawiły się kombajny polskiej produkcji.

W produktach tego typu najlepiej łączyć funkcje tak, aby były nie tylko maksymalnie praktyczne, ale również przekładały się na zyski gabinetu i rzeczywiście pozwalały na poszerzanie listy oferowanych zabiegów. Obecne technologie pozwalają na zamontowanie nawet 14 niezależnych od siebie funkcji zabiegowych! (m.in. Fale Radiowe, Oxybrazja, Lipolaser, Mikrodermabrazja Korundowa)

Mając na uwadze fakt, iż kombajn jest często głównym źródłem dochodu gabinetu, najlepiej korzystać z usług producentów, którzy zapewniają błyskawiczny serwis i gwarantują naprawę sprzętu w bardzo krótkim czasie, aby maksymalnie skrócić czas przestoju w pracy. Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie kilku metod oczyszczania skóry, które można wykonać dzięki naszym kombajnom.

Mikrodermabrazja diamentowa jest rodzajem peelingu mechanicznego, polegającym na stopniowym złuszczaniu martwego naskórka pod stałą kontrolą wizualną. Zabieg ten – wykonywany przy użyciu specjalnej diamentowej głowicy – jest nieskomplikowany, bezbolesny, a także nie wywołuje reakcji alergicznych. Pozwala na zmniejszenie rozszerzonych porów, łojotoku i zaskórników. Jednocześnie eliminuje toksyny i odtruwa głębsze warstwy skóry. Co więcej, poprawia mikrokrążenie, usuwa przebarwienia posłoneczne lub starcze oraz intensywnie dotlenia i wygładza skórę, dzięki czemu następuje spłycenie zmarszczek.

Oxybrazja, zwana inaczej mikrodermabrazją wodno-tlenową, polega na mechanicznym złuszczaniu martwego naskórka przy pomocy specjalnie skonstruowanego aplikatora, który rozprasza strumień soli fizjologicznej pod ciśnieniem sprężonego powietrza. Jest to kolejna metoda usuwania wierzchniej warstwy skóry, jednak może z niej korzystać każdy, bez względu na rodzaj cery. Ona jest także całkowicie bezbolesna. Oxybrazja to metoda w pełni bezpieczna, ale równie skuteczna, co mikrodermabrazja.

Peeling kawitacyjny opiera się na dogłębnym, bezinwazyjnym oczyszczaniu skóry za pomocą fal ultradźwięków. Korzystanie z tego systemu nie powoduje żadnych negatywnych skutków i pozwala na pozbycie się zaskórników, wągrów oraz bakterii, wraz z nadmiarem sebum znajdującym się w porach czy mieszkach włosowych. Ponadto ściera on zrogowaciały naskórek i pobudza skórę do intensywnej regeneracji. Dzięki delikatnym wibracjom emitowanym przez urządzenie, komórki umiejscowione w głębszych warstwach skóry doznają biostymulacji, czyli mikromasażu. Natomiast grubość skóry właściwej ulega pogrubieniu o około 30%. Co więcej, skóra jest dotleniona, odświeżona i zdezynfekowana. Istotnym faktem jest to, iż z peelingu kawitacyjnego mogą korzystać osoby z każdym typem skóry. Jest on jednym z najpopularniejszych i najmniej skomplikowanych zabiegów na rynku.

Nowoczesne technologie dają kosmetologom coraz więcej możliwości, ale bez odpowiedniego sprzętu nie jest możliwe ich wykonywanie. Zakup kombajnu kosmetycznego pozwala na poszerzenie wachlarzu usług dzięki zaledwie jednemu urządzeniu, które może być nawet kilkukrotnie tańsze niż pojedyncze sprzęty!

Pozdrawiamy, Pczk.com.pl.

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.