Opublikowano:: śr, Paź 21st, 2015

Fenomen Shopper bag!

W świecie mody warto nauczyć się rozpoznawać chwilowe trendy od długofalowych tendencji. Co jakiś czas, co z reguły widać na ulicy, pojawia się ubranie lub dodatek, który ma na sobie co druga osoba. Może to być chwilowa fascynacja, która pod wpływem silnego impulsu opanowała połowę Europy, albo tendencja, która będzie się utrzymywać przez najbliższe sezony. Te chwilowe „hity” znikają tak szybko, jak się pojawiają. Jednakże może być i tak, że jeden element zapoczątkuje modową rewolucję. Nie wiemy, czy pojawienie się bohaterki dzisiejszego artykułu wywołało rewolucje, ale z pewnością jest to bardzo zauważalna tendencja.

30306211a-fe0658e1

Shopper bag to torba wzorowana na zwykłej, materiałowej torbie na zakupy (spokojnie, ale na tym podobieństwo się kończy). Jej prosty fason urzekł wiele miłośniczek mody. I dziś, wiele z kobiet, nie wyobraża sobie życie bez ulubionego modelu shopperki.

Co wyróżnia tę torbę od konkurencji? Co sprawia, że jest wyjątkowa? Jakie cechy sprawiają, że to właśnie te fason pozostawia wszystkie pozostałe w tyle?

Aby shopperka była shopperką musi mieć kilka swoich cech charakterystycznych. A zatem?

Uniwersalność i wielozadaniowość.  To właśnie za to, kobiety na całym świecie, ją pokochały. Ta torba jest wielozadaniowa i można powiedzieć, że jest uszyta na miarę swoich czasów. Współczesne kobiety są zabiegane, pracują, kształcą się, wychowują dzieci, prowadzą własne biznesy i dbają o dom. Potrzebują akcesoriów, które będą mogły spełniać kilka funkcji jednocześnie. Taka właśnie jest shopper bag. Zmieścisz w niej notatki, laptop, drugie śniadanie, kosmetyczkę i zakupy, które planujesz po wyjściu z pracy. Do tego zawiesisz ją na ramieniu tak, że nie będzie krępować Twoich ruchów!

Rozmiar ma znaczenie. Shopperka jest duża, nie jest zamykana na klapę – ma zatrzask, albo zamek (czasami bywa też zupełnie otwarta). Zmieścisz w niej dosłownie wszystko i zawsze będzie jeszcze trochę wolnej przestrzeni.

Oszczędna, minimalistyczna, glamour. Uniwersalność torebki absolutnie nie pozbawia jej uroku. Przeciwnie, jest bardzo elegancka, gustowna i wesoła. Możesz wybrać taką w odważnym kolorze, ale także stonowaną, która doskonale sprawdzi się podczas oficjalnego spotkania. Shopper to po prostu ekskluzywna torebka! Pamięta jednak, że shopper (podobnie jak inne fasony) powinna być wykonana z wysokiej jakości skóry. Tylko ten materiał pozwoli Ci cieszyć się ulubioną torebką przez wiele sezonów.

Co jeszcze powstrzymuje Cię przed zakupem?

Pozdrawiamy, Zespół ZWS Baron