Opublikowano:: wt, Lis 17th, 2015

Dobrze się trzyma, czyli o zastosowaniu taśmy klejącej

Znana na całym świecie, powszechna, przydatna i znajdująca zastosowanie dosłownie wszędzie! Kolorowa, jednorazowa, mocna, wielofunkcyjna. Znajdziemy ją w podręcznej domowej szufladzie. Bez taśmy klejącej nie wyobrażamy sobie żadnego remontu, przeprowadzki, ale także codziennego życia!

adhesive-tape-156017_640

Do czego przydaje się taśma?

By wykładzina dobrze leżała przyda się solidna taśma dwustronna. Co jakiś czas zmuszeni jesteśmy do wymiany wykładzin lub dywanów. Doświadczenie uczy, że równomierne rozłożenie materiału wcale nie jest takie proste. Starannie podklejona podłoga przytrzyma wykładzinę i sprawi, że ta będzie na swoim miejscu. Od teraz możesz urządzić nawet szaloną imprezę i trzy razy w tygodniu przestawiać stół.

Zamocuj skrzynkę na listy za pomocą supermocnej taśmy! Tak, to naprawdę możliwe. Dobra taśma zastąpi wiele domowych narzędzi, a Ty zaoszczędzisz czas i nerwy. Wybierz taśmę przeznaczoną do zewnętrznych elewacji, abyś cieszył się piękną skrzynką jak najdłużej.

Lustro w łazience będzie już zawsze proste! Klej akrylowy, o który wzbogacona jest specjalistyczna taśma sprawi, że lustro nie będzie już przesuwać. Możemy mieć również pewność, że lustro odklei się od ściany. Taśma klejąca do luster tworzona jest n bazie pianki polimerowej, która jest również odporna na działanie temperatury i wilgoci.

Małe innowacje, drobne dekoracje

Obrazki, ramki, zdjęcia, zegar – to wszystko ożywia nasze wnętrze i sprawia, że jest bardzo przytulne. Te wszystkie drobne elementy dekoracyjne przymocujesz również za pomocą specjalistycznej taśmy klejącej.

Mała półka toaletowa

Po co wiercić w kafelkach, kiedy można zaoszczędzić sobie pracy i bałaganu. Szczególnie, kiedy mieszkamy w wynajmowanym mieszkaniu i nie chcemy narazić się właścicielowi. Przymocowanie lekkiej półki toaletowej nie będzie zatem żadnym problemem!

Rozwiąż problem przekrzywiającej się szafy lub regału z książkami! Zamiast mocować haki do ściany, wykorzystaj taśmę. To naprawdę prostsze niż myślisz, a efekt będzie jeszcze lepszy. Czasami najprostsze rozwiązania okazują się najlepsze, nie zapominaj o tym.

Tabliczka na drzwi z imieniem/nazwą firmy/działalności. Czysto, bezinwazyjne i ekspresowo rozprawisz się z tabliczką na drzwi. Wszystko zajmie Ci nie więcej niż pięć minut, a oszczędzisz sobie wielkiej rewolucji.

W codziennych czynnościach i małych remontach taśma okazuje się nieocenionym elementem! Jak najszybciej zaopatrz się w przynajmniej jeden egzemplarz!

Pozdrawiamy, Pakart.com.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.