Opublikowano:: czw, Gru 17th, 2015

Dlaczego warto zainwestować w Hiszpanii

Jak wiadomo, ta cieplejsza część Europy ma o wiele więcej do zaoferowania. Nie ma w naszym kraju osoby, która nie marzyłaby właśnie teraz, aby znaleźć się gdzieś indziej. Najlepiej tam, gdzie temperatura jest znacznie wyższa, aniżeli w Polsce.

Dobrym kierunkiem dla inwestycji jest Hiszpania. Tam rynek nieruchomości jest na tyle bogaty w oferty, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród Polaków największą popularnością cieszą się przede wszystkim apartamenty.  W tej kategorii najmniejsze i zarazem najtańsze nieruchomości to te, których powierzchnia wynosi ok. 30 m2. Jednak najczęściej wybiera się te większe – ok. 80 m2. Mniejsze to z reguły nieruchomości typu studio, wyposażone w aneks kuchenny i osobną łazienkę. Przytulna kawalerka w jednym z wielu apartamentowców. Większe nieruchomości to już dwie sypialnie, dwie łazienki, kuchnia, salon oraz sporych rozmiarów taras.

Jeśli chodzi o cenę, ta determinowana jest przez wiele czynników. Nie chodzi tutaj jedynie o stan nieruchomości, bo te z reguły zachowane są dość dobrze. Największy wpływ na cenę ma lokalizacja. Dom na głębokiej prowincji możemy kupić w cenie apartamentu położonego nad brzegiem morza. Zupełnie jak w Polsce. Z tym że Hiszpania ma znacznie więcej do zaoferowania.

Jeśli marzysz o tym, aby większość czasu spędzać w pięknym słonecznym kraju. Hiszpania jest dla Ciebie. Dlaczego? Jest ku temu kilka istotnych powodów. Hiszpania to słońce. Przy wyborze dobrej lokalizacji, przez ponad 300 dni w roku cieszyć można się promieniami słońca. Hiszpania to ciepła zima i jeszcze cieplejsze lato. Słońce to witamina D. A jak wiadomo jest ona niezwykle potrzeba do szczęśliwego życia. Kiedy za oknem jest szaro, pada deszcz, nasz nastrój powoli zaczyna przypominać tę aurę. A wystarczy kilka promieni słońca, aby nasz organizm odżył. W Hiszpanii nie ma takiego problemu. Tam żyje się o wiele zdrowiej. Wszystko ze względu na klimat, spokojniejszy styl życia i co najważniejsze śródziemnomorską dietę.

Dlaczego warto wybrać półwysep Iberyjski? Nieruchomości w Hiszpanii zakupić można w bardzo przystępnych cenach. Co ważniejsze, są one o wiele tańsze, aniżeli podobne nadmorskie nieruchomości w Polsce. Ponadto, jak już wspomnieliśmy, klimat jest tam znacznie lepszy niż w kraju nad Wisłą. Od zatoki Biskajskiej do Kadysku każdy znajdzie idealną plażę dla siebie. W przeciwieństwie do polskiego wybrzeża tutaj zawsze znajdzie się miejsce do plażowania. Ciepła przejrzysta woda, złote piaski czystych plaż i słońce. Czego chcieć więcej?

Kraj ten, jako członek Unii Europejskiej musi reprezentować konkretny poziom. W tym wypadku Hiszpania posiada doskonałą infrastrukturę. Nie chodzi jedynie o dobre drogi czy komunikację, ale i doskonałą pomoc medyczną, sklepy oraz dobre szkoły. Idealne miejsce, aby zainwestować.

Pozdrawiamy, Greg-nieruchomości.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.