Opublikowano:: sob, Lis 14th, 2015

Dlaczego kobiety kochają szpilki?

Pytanie to zadają sobie mężczyźni, którzy nie mogą wyjść z podziwu, kiedy kobiety szybko, sprawnie i z gracją, poruszają się na kilkunastocentymetrowych szpilkach. Jak to w ogóle możliwe? Drodzy Panowie, musicie przyznać, że taki widok należy do jednego z przyjemniejszych! Kobiety uwielbiają wysokie buty, ponieważ dodają im pewności, wzrostu, szyku i seksapilu. Są idealne na wielkie wyjście, biznesowe spotkanie i randkę – dopasują się do każdej okazji.

heels-160635_640

Panie podążają również za swoimi filmowymi i serialowymi idolkami. To one kreują wzorce zachowań i styl, który kopiują kobiety na całym świecie. Modę na fikuśne szpilki rozpoczęła serialowa Carrie Bradsaw, która w kultowym „Seksie w wielki mieście” była ambasadorką najlepszych marek na świecie. W rolę Carrie wcieliła się Sarah Jessica Parker i od razu zdobyła serca widzów. Pokochałyśmy ją za barwną osobowość i podziwiałyśmy jej garderobę, w której specjalne miejsce zajmowały buty! Nawet jeżeli buty sygnowane logo najlepszych projektantów są poza naszym zasięgiem, zawsze możemy zdecydować się na coś równie dobrej jakości, a w zdecydowanie przystępniejszej cenie!

Uczucie jakim darzymy szpilki to wręcz miłość bezwarunkowa! Dlaczego?

Dodają wzrostu

I dlatego decydują się na nie kobiety, którym brakuje kilku centymetrów. Czują się pewniej na obcasie, kiedy mogą twarzą w twarz stanąć ze swoim rozmówcą. To oczywiście nie znaczy, że wysokie kobiety szpilek nie zakładają! Przeciwnie, robią to bardzo często!

Wydłużają nogi i dodają seksapilu

To chyba jeden z głównych powodów dla którego szpilki królują w damskiej garderobie. Każda, nawet najbardziej prosta i klasyczna stylizacja wiele zyska, kiedy ozdobimy ją butem na obcasie.

Młodszy wygląd?

Podobno obcasy sprawiają, że kąt pod którymi pada spojrzenie na kobiece pośladki podnosi się o około 20-40 stopni, a to kobiecie oddaje lat i wzbudza większe zainteresowanie płci przeciwnej. Pewnie dlatego szpilki są tak powszechne podczas konkursów piękności!

Jedno jest pewne – kobiety nigdy nie zrezygnują z butów na wysokim obcasie! Pomimo ostrzeżeń lekarzy i wszelkich innych prób zniechęcenia – szpilki są najwierniejszymi przyjaciółkami kobiet!

 Jak wybrać te najbardziej odpowiednie? Para czarnych będzie najbardziej uniwersalne. Czerwone to propozycja na imprezowe szaleństwo. Szpilki cieliste będą świetne na wielkie wyjście, wydłużą nogi i dopasują się do każdej kreacji. Z pewnością warto zainwestować chociaż w jedną parę – poprawa samopoczucia, nawet w czasie jesienne aury, gwarantowana.

Pozdrawiamy, Bmbutik.pl