Opublikowano:: pon, Gru 14th, 2015

Biokominek pasuje wszędzie

Jak wiadomo biokominek ma wiele zalet. Jest to zatem dość wdzięczny temat. Wiele zalet to wiele tematów. Dzięki temu jeszcze przed inwestycją możesz zweryfikować swoje potrzeby. A nie ma co ukrywać, biokominek to niezwykle przydatna inwestycja. Dlaczego? Przede wszystkim to nowoczesne rozwiązanie idealnie sprawdzi się nie tylko w mieszkaniu, ale i w ogrodzie czy na tarasie.

280_oW ogrodzie lub tarasie? Wakacyjne, ciepłe i leniwe wieczory spędzane w ogrodzie to moment dnia, kiedy po ciężkim dniu pracy, wielu problemach i hałasie wielkiego miasta mamy ochotę uciec od tego wszystkiego. Głęboki oddech, wygodny fotel i światło naturalnych płomieni. Ogień tworzy doskonałą atmosferę do tego, aby się odprężyć, aby naładować baterię. Dlatego biokominek jest idealnym uzupełnieniem ogrodu.

Biokominek jako urządzenie ekologiczne, zasilany jest płynem na bazie bioetanolu. Podczas spalania nie emituje dużych ilości substancji szkodliwych jak w przypadku tradycyjnego kominka. Biokominek nie produkuje dymu, a jako że spalany jest płyn, nie wytwarza również popiołu. Dodajmy do tego, że w wyniku spalania nie powstaje nieprzyjemny zapach spalenizny. W takiej sytuacji mamy pewność, że nie uprzykrzy życia naszej rodzinie, ani sąsiadom.

Jedną z najważniejszych zalet biokominków jest ich mobilność. Są to urządzenia wolnostojące, a co za tym idzie w każdej chwili można przenieść je w dowolne miejsce. Ba! Jeśli chcesz wynieść je z budynku na taras, możesz zrobić to bez wyłączania ognia. Dobrze dopracowana obudowa pozwala na takie zabiegi. Jednak dla własnego bezpieczeństwa warto wyłączyć ogień. Kupując biokominek, kupujemy gotowy produkt. Nie musisz go składać, instalować czy podłączać. Zwyczajnie ustawiasz go, gdzie dusza zapragnie i włączasz. Nie ma znaczenia, czy jest to salon, sypialnia, taras czy brzeg basenu. Twoje designerskie umiejętności z całą pewnością pozwolą na finezyjną aranżacje biokominka w przestrzeni domowej.

314_oDla ludzi lubiących zmiany biokominek jest rozwiązaniem idealnym. W przypadku tradycyjnego kominka trzeba wiele trudu, aby zmienić jego wygląd. W przypadku biokominka wystarczy zwyczajnie kupić inny model. Cóż, jak widać biokominek można dobrać do każdej sytuacji, aranżacji i potrzeby. Jeśli zaistnieje taka chęć, urządzenie może znaleźć się w każdym pomieszczeniu domu.

Jeśli chodzi o ich zewnętrzne zastosowanie, to naprawdę wszystko zależy od fantazji użytkowników. Dobór wielkości, koloru czy kształtu to kwestia wyobraźni. Co ważniejsze biokominek świetnie odnajdzie się wszędzie. W bliskim otoczeniu roślin, na trawie, nad basenem czy nawet przy grillu. Jako źródło żywego ognia z powodzeniem zastąpi instalowane w ogrodzie lampiony czy latarnie.

Dzięki biokominkowi, nasz ogród po zmroku zyska zupełnie nowy charakter. Sprawdź sam i przekonaj się, jak wiele może dać to ciekawe urządzenie.

Pozdrawiamy, 8design.pl

Skomentuj artykuł

UWAGA: Komentarze obraźliwe i spam, nie będą zatwierdzane.